Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Zobacz:
 

Kontakt Knauf Ceiling Solutions

Dane teleadresowe

KNAUF CEILING SOLUTIONS Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 37

02-672 Warszawa


e-mail: biuro-polska@knauf.com

Strona www: https://www.knaufceilingsolutions.com/pl/


Facebook: https://www.facebook.com/knaufceilingsolutions.sufity

Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/knauf-ceiling-solutions-polska/?viewAsMember=true

Pinterest: https://pl.pinterest.com/KnaufCeilingSolutionsPolska/_created/

YouTube: https://www.youtube.com/c/KnaufCeilingSolutions

ISSUU: https://issuu.com/armstrong_sufity_podwieszane?issuu_product=header&issuu_subproduct=publisher-suite-workflow&issuu_context=link&issuu_cta=profile


CENTRALA:


Maciej Sobolewski

Knauf Ceiling Solutions Maciej Sobolewski

Kierownik Knauf Ceiling Solutions Polska

kom: +48 602-260-...Wyświetl numer »

email: Maciej.Sobolewski@knauf.com



Alicja Koziej

Menedżerka techniczna sprzedaży

kom: +48 695-380-...Wyświetl numer »

email: Alicja.Koziej@knauf.com



Sylwia Rudnicka

ARMSTRONG Sylwia Rudnicka

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży, marketing, obsługa klienta

kom: +48 609-062-...Wyświetl numer »

email: Sylwia.Rudnicka@knauf.com



Olga Szymańska

Specjalista ds. obsługi klienta

kom: +48 602-592-...Wyświetl numer »

email: Olga.Szymanska@knauf.com



Michał Serzysko

Specjalista ds. technicznych i projektowych

kom: +48 663-969-...Wyświetl numer »

email: MSerzysko@armstrongceilings.com


PÓŁNOCNA POLSKA:


Anna Baczkowska

ARMSTRONG Anna Baczkowska

Menedżerka sprzedaży Polska Północna

kom: +48 605-368-...Wyświetl numer »

email: Anna.Baczkowska@knauf.com



Wojciech Krzyżowski

Doradca ds. Projektów
woj: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, północ mazowieckiego
kom: +48 602-551-...Wyświetl numer »

email: Wojciech.Krzyzowski@knauf.com



Dariusz Surdyk

ARMSTRONG Dariusz Surdyk

Doradca ds Projektów
woj: pomorskie i zachodnio-pomorskie i Grudziądz
kom: +48 604-191-...Wyświetl numer »

email: Dariusz.Surdyk@knauf.com



Sebastian Staniewicz

ARMSTRONG Sebastian Staniewicz

Doradca ds Projektów
Warszawa
kom: +48 668-683-...Wyświetl numer »
email: Sebastian.Staniewicz@knauf.com



Romuald Wilk

Doradca ds. Projektów
woj: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, północ mazowieckiego
kom: +48 509-662-...Wyświetl numer »

email: Romuald.Wilk@knauf.com


POŁUDNIOWA POLSKA:


Krzysztof Szczepaniak

Kierownik sprzedaży
kom: +48 602-592-...Wyświetl numer »

email: Krzysztof.Szczepaniak@knauf.com



Michał Adamus

ARMSTRONG Michał Adamus

Doradca ds Projektów
woj: łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie i południe mazowieckiego
kom: +48 605-409-...Wyświetl numer »

email: Michal.Adamus@knauf.com



Tomasz Krajewski

Doradca ds. Projektów
woj: małopolskie, podkarpackie
kom: +48 695-383-...Wyświetl numer »

email: Tomasz.Krajewski@knauf.com



Łukasz Stawiński

ARMSTRONG Łukasz Stawiński

Doradca ds. Projektów
woj: wielkopolskie, dolnośląskie i lubuskie
kom: +48 668-362-...Wyświetl numer »

email: Lukasz.Stawinski@knauf.com



Szymon Żywioł

Doradca ds. projektów
woj: opolskie i śląskie
kom: +48 602-212-...Wyświetl numer »

email: Szymon.Zywiol@knauf.com

wyświetleń: 574194 dodano: 01-03-2011
przez mkoziol

Copyright 2021. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.



Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito